10 2013
Zapytanie ofertowe dot. wykonania witryny intranetu

Szanowni Państwo,

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach projektu „Aktywnie dla wspólnego dobra – nowa metoda wzmacniania i aktywizacji stowarzyszeń – Razem do przodu” (nr umowy 0033/D/2/2012) współfinansowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy poszukuje podwykonawcy do wykonania witryny intranetu.

Termin realizacji zamówienia: 10 grudnia 2013 r.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedłożenie oferty na wykonanie witryny intranetu. Zakres prac znajduje się w załączniku.

Prosimy o dostarczenie oferty w terminie do 8.11 .2013 r. na załączonym formularzu. Kryterium oceny oferty stanowi cena.

Dane do doręczenia:
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce, ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków z dopiskiem (oferta-wykonanie witryny intranetu) lub bharasimowicz@kolping.pl (w tytule: oferta-wykonanie witryny intranetu)

Beata Harasimowicz
Koordynator projektu