10 2013
Zapytanie ofertowe dot. obsługi intranetu

Szanowni Państwo,

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach projektu „Aktywnie dla wspólnego dobra – nowa metoda wzmacniania i aktywizacji stowarzyszeń – Razem do przodu” (nr umowy 0033/D/2/2012) współfinansowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy poszukuje podwykonawcy do comiesięcznej obsługi technicznej witryny intranetu w okresie 11 miesięcy od listopada 2013 r. do września 2014 r. włącznie.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o ofertę na comiesięczną obsługę techniczną strony intranetowej.

Zakres obowiązków podwykonawcy przedstawiono w załączniku. Kryterium oceny oferty stanowi cena.

Prosimy o dostarczenie oferty w terminie do 8.11 .2013 r. na załączonym formularzu.

Dane do doręczenia:
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce, ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków z dopiskiem (oferta-obsługa intranetu lub bharasimowicz@kolping.pl (w tytule: oferta – obsługa intranetu)

Beata Harasimowicz
Koordynator projektu

Załączniki:
Zapytanie ofertowe dot. wykonania witryny intranetu
Formularz oferty